Regulamin

1. Kwatery wynajmowane są na potrzeby Agroturystów na doby.

2. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godzinie 12:00, a kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.

3. Liczba dni pobytu w gospodarstwie agroturystycznym określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którą Gość otrzymuje: e-mailem, telefonicznie po dokonaniu wpłaty zadatku . Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu.

4. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez Agroturystę.

5. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.

 6. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie

7. W godzinach 23:00 do 07:00 należy zachować ciszę.

8. Goście nie mogą bez zgody gospodarzy, przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny w gospodarstwie dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości.

9. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione

10. W trakcie pobytu Gość samodzielnie dba o porządek w domku.

11. Trzymanie zwierząt w kwaterze musi być zgłoszone właścicielom i opłacone wg cennika .

12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. Dzieci).

13 Gość powinien powiadomić gospodarza o powstaniu szkody w kwaterze i na posesji lub o jej stwierdzeniu.

14. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.

15.Korzystanie z placu zabaw oraz basenu przez dzieci wyłącznie pod opieką dorosłych.

16. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji kpl kluczy do kwatery, które zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy nakłada na niego obowiązek zapłaty w wysokości 50,00 zł.

17. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.

18  Palenie papierosówZe względu na komfort Państwa i naszych Gości w domkach  obowiązuje całkowity zakaz palenia.

19. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.

20. Gość może korzystać z połowu ryb za dodatkową opłata , pierwsza wędka 20 zł , każda następna 10 zł . W Wędki należy zaopatrzyć się  we własnym zakresie

Życzymy miłego wypoczynku.