OGÓLNE

ORGANIZUJEMY IMPREZY I UROCZYSTOŚCI


Organizujemy i przygotowujemy imprezy plenerowe, grillowe, piknikowe, konferencje i szkolenia a także standardowe całodziennego wyżywienia grup i osób indywidualnych. Organizujemy również SPOTKANIA RODZINNE z całej Polski. Na życzenie naszych gości i grup pobytowych dokonujemy fachowej obsługi żywnościowej i cateringowe. Wyżywienie ustalane jest indywidualnie na potrzeby każdego klienta. Jesteśmy wstanie przygotować każdy rodzaj wyżywienia, nawet ten najbardziej wykwintny. Organizacja imprez Uroczysko Henrykowo – zdaj się na nas!

Zorganizujemy imprezę

Posiadamy doskonałe warunki do organizacji imprez rodzinnych takich jak urodziny, jubileusze czy rocznice. Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg w bardzo dobrze wyposażonych domkach letniskowych, zapewnić obsługę cateringową, przygotować ognisko, grilla oraz zapewnić wspaniałe atrakcje dla dzieci jak i dorosłych

Wspaniałe komunie

W naszym ośrodku posiadamy sale przygotowane do obsłużenia 3 niezależnych uroczystości komunijnych. Zapewniamy komfortowe warunki, wysokiej jakości obsługę, pełną obsługę cateringową oraz bazę noclegową dla gości. Nasz ośrodek zapewnia również bezpieczeństwo dla najmłodszych gdyż znajduje się z dala od ruchliwych dróg.

Imprezy firmowe