Regulamin

 1. Kwatery wynajmowane są na potrzeby Agroturystów na doby.
 2. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godzinie 12:00, a kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.
 3. Liczba dni pobytu w gospodarstwie agroturystycznym określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którą Gość otrzymuje e-mailem lub telefonicznie po dokonaniu wpłaty zadatku. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu.
 4. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez Agroturystę.
 5. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
 6. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
 7. W godzinach 23:00-07:00 należy zachować ciszę.
 8. Goście nie mogą bez zgody gospodarzy przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny w
  gospodarstwie dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości.
 9. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione
 10. W trakcie pobytu Gość samodzielnie dba o porządek w domku.
 11. Trzymanie zwierząt w kwaterze musi być zgłoszone właścicielom i opłacone wg cennika. Pies musi być prowadzany po ośrodku na smyczy. Należy sprzątać wszystkie odchody po swoim pupilu. Jest zakaz kąpieli psów w basenie – grozi to karą 500 zł.
 12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. dzieci).
 13. Gość powinien powiadomić gospodarza o powstaniu szkody w kwaterze i na posesji lub o jej stwierdzeniu.
 14. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.
 15. Korzystanie z placu zabaw oraz basenu przez dzieci wyłącznie pod opieką dorosłych.
 16. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji komplet kluczy do kwatery, które zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy nakłada na niego obowiązek zapłaty w wysokości 50 zł.
 17. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających zachowującym się agresywnie gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 18. Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości w domkach
  obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 19. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.
 20. Gość może korzystać z połowu ryb za dodatkową opłatą: pierwsza wędka 20 zł, każda następna 10 zł – jest to opłata za dobę . W wędki należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Można łowić na jedną, ewentualnie dwie wędki.
 21. Jest zakaz kąpieli w stawach znajdujących się na terenie Uroczyska, korzystać można
  tylko i wyłącznie z basenu odkrytego​.

  Życzymy miłego wypoczynku.